تقدیرمشاور رئیس ومدیر بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات دانشگاه از بیمارستان امیراعلم در خصوص صیانت ازحقوق شهروندی درسال 1398

تقدیرمشاور رئیس ومدیر بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات دانشگاه از بیمارستان امیراعلم در خصوص صیانت ازحقوق شهروندی درسال 1398

دکتر سید محمد هادی موسوی مشاور رئیس ومدیر بازرسی، ارزیابی عملکرد ورسیدگی به شکایات دانشگاه، از دکتر عبداللهی در طرح صیانت ازحقوق شهروندی سال 1398با اهداء لوح تقدیر رئیس دانشگاه قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بازرسی ، این جلسه شنبه ،سوم شهریور با حضوردکترموسوی مدیربازرسی ،دکترپیمانه گوران معاون  وکارشناسان بازرسی ودکترحامد عبداللهی رئیس وروسای بخش های بیمارستان درسالن همایشهای بیمارستان برگزارشد.

دکتر حامد عبداللهی رئیس مجتمع بیمارستانی امیراعلم گفت: همه کارکنان در دستیابی به این موفقیت نقش داشتند، ما با همکاری هم تلاش می‌کنیم مردم غیر از مشکل بیماری‌شان ناراحتی دیگری نداشته باشند.

وی ضمن تشکر از همکاری تمام کارکنان و ابراز خوشحالی از وجود صمیمیت بین کارکنان اذعان داشت: این روحیه همکاری و احترام متقابل تأثیر بسزایی در ارتباط با بیماران و موفقیت مجتمع دارد.

در ادامه دکتر محمد هادی موسوی مشاور رئیس ومدیر بازرسی، ارزیابی عملکرد ورسیدگی به شکایات دانشگاه ضمن ابراز خرسندی از حضور در این مجتمع بیمارستانی بیان داشت: غرض از حضور ما عرض خداقوت به پرسنل بیمارستان و بحث صیانت از حقوق شهروندی است. ایشان مجتمع امیراعلم را یکی از بیمارستانهای موفق در خصوص مقابله بابیماری کرونا دانست وگفت به‌درستی همه همکاران از اساتید و پرستاران و کارکنان ،همگی از این آزمون سربلند بیرون آمدند.

دکتر موسوی تصریح کرد: ارتباط موثربابیماران و کارکنان از اهمیت بالایی برخورداراست، بیمارستان مجموعه‌ای از همه افراد با موقعیت‌های شغلی متفاوت است و ما باید صیانت را به همه شاغلین در بیمارستان از نگهبان تا اساتید آموزش دهیم.وی ادامه داد از اصلی‌ترین نکات دیگر دسترسی آسان مراجعین و کارکنان به خدمات اداری و رسیدگی به شکایات در اسرع وقت و به‌صورت منصفانه است.

در پایان این مراسم دکتر موسوی لوح تقدیری با امضای رئیس دانشگاه به دکتر عبداللهی اهدا کرد.واز زحمات خانم جویا مسئول رسیدگی به شکایات بیمارستان توسط دکترموسوی تقدیرشد.

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

اخبار داخلی آرشیو ...