صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > برگزاری نخستین جلسه هم‌اندیشی و هم‌افزایی نظرات و ارائه دیدگاه‌های کارشناسی

 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نخستین جلسه هم‌اندیشی و هم‌افزایی نظرات و ارائه دیدگاه‌های کارشناسی

گالری عکس

نخستین جلسه هم‌اندیشی و هم‌افزایی نظرات و ارائه دیدگاه‌های کارشناسی با حضور رابطین تحول اداری دانشگاه شنبه 5 اسفند 96 در سالن G6 ستاد مرکزی برگزار شد.
دکتر امانلو مدیر تحول، نوسازی و مطالعات کاربردی دانشگاه، در حاشیه این نشست، با اشاره به لزوم تغییر فرآیندها برای ایجاد تحول در دانشگاه، هدف از برگزاری جلسه را تلاش در جهت تحول کل سیستم دانشگاه دانست و گفت: با همکاری رابطین حوزه‌های مختلف باید تلاش کنیم تا دانشگاه جایگاه واقعی خود را در تمام بخش‌ها به دست آورد.
وی افزود در حال حاضر دانشگاه شرایط خوبی دارد ولی به‌عنوان دانشگاه رتبه یک کشـور باید به حدی تلاش کنیم تا همان‌طور که در پژوهش فاصله زیادی از سایر دانشگاه‌ها داریم در عملکرد و ارائه خدمات نیز عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته باشیم.
دکتر امانلو، کارآمدترین حوزه مدیریتی در نظام سلامت، با استفاده از پژوهش‌های کاربردی در جهت رسیدن به دانشگاه برتر نسل سوم را چشم‌انداز مدیریت تحول، نوسازی و مطالعات کاربردی دانشگاه معرفی کرد و افزود: برای رسیدن به این اهداف با تغییر فرآیندها و بازطراحی باید بتوانیم تحول را در دانشگاه نهادینه کنیم وبر اساس اهدافی که ریاست دانشگاه و معاونت توسعه در نظر دارند شاخص‌هایی را فراهم کنیم که در جشنواره ارزیابی عملکرد شهید رجایی هم مطرح است و از این طریق دانشگاه را ارتقاء دهیم.
مدیر تحول، نوسازی و مطالعات کاربردی دانشگاه در این نشست به آموزش موضوعاتی ازجمله: مأموریت، ارزش‌ها، استراتژی، شرح وظایف و اصلاح فرآیندهای دانشگاه پرداخت.
در پایان به سؤالات حاضرین در جلسه پاسخ داده شد.

خبرنگار: نسیم اخگر
عکاس: جمشید ربیعی


١٦:٠١ - شنبه ٥ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ٧٤٧٩٠    /    تعداد نمایش : ١٦٤٠خروج